Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Понеділок, 2019-07-22, 11:26 PM
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Інформація про диспансер

Вперше лікарсько-фізкультурний центр Львова був створений на поліклінічній  базі у 1948 році, який у 1950 р. був перейменований на лікарсько- фізкультурний диспансер. В штаті диспансеру було 20 чоловік. Згодом лікарсько-фізкультурному диспансеру надали  приміщення у  4-й міській  поліклініці  по вул. Фредра 2, де диспансер займав 13 кімнат, в штаті його нараховувалось вже 36 працівників. В 1977 р. з метою покращення якості і ефективності медичного контролю та надання висококваліфікованої допомоги спортсменам і хворим рішенням виконкому Ради депутатів трудящих ЛОЛФД переводять у приміщення, розташоване по вул. Коновальця 47, де він знаходиться ісьогодні. Цей будинок визнаний  пам’яткою архітектури і є історико-культурною спадщиною Львова, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО. 

Методи лікування ЛФК, сауна, гідромасаж, лазерний душ , аплікації озокериту з кожним днем набувають все більшого визнання серед людей з різними захворюваннями, їх дієвість і доступність сприяє популяризації цих методів лікування, метою яких є відновлення фізичного та психічного здоров’я, повне або ичасткове відновлення працездатності, підготовка до соціально-трудової та соціально-побутової реабілітації.                                                            

 В установі є наступні підрозділи:
1. Апарат управління;
2. Господарський персонал;
3. Відділення спортивної медицини;
4. Відділення діагностики і тестування;
5. Відділення медичного забезпечення масових форм фізичного виховання;
6. Відділення медико-спортивної реабілітації.

З 2001 р. головним лікарем  Львівського  обласного лікарсько-фізкультурний диспансеру є Степан Васильович Середа, вмілий керівник, вимогливий, хороший організатор. В колективі панує дух демократії і професіоналізму. Приділяється велика увага  спортсменам, ветеранам спорту, спортсменам – інвалідам, що позитивно   впливає на їх здоров’я   і на досягнення ними вагомих спортивних результатів.  Львівщина за останні три Олімпіади має  Олімпійських і Параолімпійських чемпіонів, призерів олімпіад, чемпіонів світу. Лікарі ЛОЛФД приймають  активну участь в роботі спортивних товариств області,  є активними пропагандистами здорового способу життя. Головний лікар є постійним учасником місцевих теле- і радіопередач, дописувачем у  газети  і  журнали. Працівники диспансеру є активними  учасниками всіх спортивних заходів, які проводить Обласна профспілкова організація.

Видатні спортсмени, які були  і є на обліку в закладі:

Шимечко І.— важкоатлет, дворазовий переможець чемпіонатів Європи та бронзовий призер чемпіонату світу з важкої атлетики, учасник  Олімпійських ігор (2008, 2012),заслужений майстер спорту;

Дем'янюк Д.- легка атлетика, стрибки у висоту, майстер спорту міжнародного класу, срібний призер чемпіонату України (2007), переможець національної першості з легкої атлетики (2008), учасник Пекінської Олімпіади, переможець командного чемпіонату Європи з легкої атлетики(2011);

Петрів О. - олімпійський чемпіон з кульової стрільби на Олімпійських іграх у Пекіні(2008);

Грачов  Д. - стрільба з луку, призер Олімпійських ігор;

Івашко М. - стрільба з луку, призер Олімпійських ігор;

Шемякіна Я. – фехтування, олімпійська чемпіонка (2012), заслужений майстер спорту;

Стадник А. - лідер збірної України з вільної боротьби, срібний призер  Олімпійських ігор в Пекіні, заслужений майстер спорту.

Представники «Інваспорту» Львівщини – у складі паралімпійської збірної команди України достойно змагалися 12 спортсменів Львівщини, а саме: І. Засядкович (дзюдо), О. Ільчина, Р.Павлик (легка атлетика), А.Стабровський,  М. Квасниця (плавання), Р. Дзьоба-Балян, Ю. Копій, Р. Чайка, Т. Чопик, П.Назар (стрільба з лука), А. Дацко, А. Демчук (фехтування на візках).